VETINO Aesculap Pardubice
CZ
menu

CENÍK

Ceník vybraných chirurgických zákroků a složitějších diagnostických úkonů:

Všechna veterinární pracoviště v ČR poskytují své služby za smluvní ceny, neexistuje žádný jednotný ceník. Ceny za jednotlivá dílčí vyšetření, materiál a léčiva máme pevně stanovené v našem počítačovém systému a odvozujeme je od nákladů na tyto položky. V cenách je zahrnuta nejen práce ošetřujícího lékaře, ale i práce asistujícího personálu a vedlejší náklady (úklid, energie, odpady, atd.). Nikdy nešetříme na kvalitě používaných materiálů. Dodržujeme standardy kvality práce běžné na západoevropských univerzitních klinikách.

Cenu léčby lze u některých pacientů předem stanovit snadno, ale u komplikovaných případů onemocnění, většinou nelze cenu určit bez alespoň základního vyšetření pacienta.

S cenou plánovaného zákroku klienta vždy dopředu písemně seznámíme. Tento odhad je orientační, ale bez předchozího souhlasu klienta ho nepřekračujeme. Může se však stát, že nastane nečekaná komplikace, která by mohla mít na cenu vliv. V takovém případě okamžitě klienta informujeme telefonicky a vyžádáme si jeho souhlas. Ceny klientům účtujeme podle skutečně provedených úkonů a spotřebovaných léčiv a materiálu. Vystavení daňového dokladu s podrobným uvedením jednotlivých položek je u nás samozřejmostí. Platba je možná v hotovosti či platební kartou. Základní ceník VETINO Aesculap Pardubice najdete níže.

 

Ceník VETINO Aesculap Pardubice