VETINO Aesculap Pardubice
CZ
menu

KOČIČÍ KASTRAČNÍ AKCE!

Nově naším klientům nabízíme zvýhodněné kastrace koček a kocourů! Pokud máte doma kočku nebo kocoura a máte zájem o kastraci, nabízíme Vám možnost kastrace za následující akční ceny, pokud zmíníte tento leták při předávání Vašeho mazlíčka na klinice:

2490, – Kč* kočka
1390, – Kč* kocour

*Váha kocoura do 6 kg a kočky do 4 kg. U koček a kocourů nad tyto váhy se bude cena lišit vzhledem k vyšší spotřebě anestetik.

Na rezervaci termínu kastrace prosím volejte na recepci na tel. číslo: 606 140 314. Děkujeme!

Po příjmu je pacient klinicky vyšetřen, je zavedena intravenozní kanyla, probíhá příprava operačního pole pro chirurgický zákrok. Během zákroku je samozřejmostí infuzní terapie k zajištění odpovídající rehydratace během anestezie. Zákrok podstupuje pacient podle operačního rozpisu , na sterilním operačním sále, se zajištěným žilním přístupem, pacient je vždy připojen na monitory zaznamenávající jeho dechovou a srdeční činnost. Po provedeném zákroku je pacient nadále pod dozorem hospitalizační sestry, která monitoruje probouzení pacienta do úplného probuzení. Považujeme za velice rizikové odpojit pacienta od monitorů a předat ho k probuzení majitelům. Na pooperační hospitalizaci dále probíhá pod kontrolou lékaře a sestry infuzní terapie, podávání léků proti bolesti a udržování teplotního komfortu pacienta. Kočky a kocoury po kastraci propouštíme do domácí péče nejčastěji v odpoledních až večerních hodinách.